Sobota, 14 grudnia 2019r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu

Spotkanie integracyjne na grobli w Złotym Potoku.

Lipiec 08, 2019

Spotkanie zorganizował Sołtys wsi Złoty Potok Jacek Lampa w dniu 6 lipca 2019 roku, dziękując za pomoc Mieszkańcom wsi Złoty Potok, Radzie Sołeckiej, Seniorom, oraz Strażakom z OSP Złoty Potok. Wspominając również wszystkich którzy nie tylko chętnie przyłączyli się do prac fizycznych, ale darzyli dobrym słowem lub dopingując w dążeniach. Jak chociażby organizacja „Złotopotockich Wianków” w dniu 22 czerwca br.

Również odbudowa barierki przy lesie na ulicy Majora Wrzoska, której prace trwały od listopada 2018 roku do lipca 2019 roku. Seniorzy i strażacy przez całą jesień i wiosnę skórowali belki, by w maju i czerwcu panowie mogli przystąpić do montażu. Natomiast czyszczenie i malowanie bejcą gotowej barierki zapoczątkowali seniorzy.

Podziękowanie i wspólne spotkanie bardzo nas podbudowało i wzmocniło do dalszych prac na rzecz naszej miejscowości. Jesteśmy zadowoleni i dumni, ze udało się w tak krótkim czasie odbudować zniszczoną barierkę tj. nie bagatela 170 metrów. Wspólnie stwierdziliśmy, że do tego są potrzebni liderzy, którzy chcą coś osiągnąć i umieją pociągnąć za sobą innych.

Jednym z nich jest sołtys Złotego Potoku Jacek Lampa.

Duże gratulacje.

Informację przygotował: Jurajski Klub Seniora.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).