Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Statuetki dyrektora rozdane

Lipiec 05, 2018

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Piasku odbyła się wyjątkowa uroczystość, gala wybitnych uczniów.  20 czerwca 2018 roku w obecności licznie zebranych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników administracyjnych szkoły i zaprzyjaźnionych osób zostały uroczyście wręczone nagrody, upominki jak i listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów za rok szkolny 2017/2018.

Podniosła atmosfera wyczuwalna była już od samego progu szkoły. Wszystko dopięte było na ostatni guzik. Była to prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Można było usłyszeć wspaniałą muzykę i śpiew w wykonaniu naszych uczniów. Wielkim atutem uroczystości były znakomite występy taneczne. Młodzi artyści zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

Obecni w sali goście z ogromnym zainteresowaniem śledzili przebieg gali. Emocje wzrastały wraz z czasem trwania uroczystości. Punktem kulminacyjnym  wieczoru było oczywiście wręczenie statuetek. 

W kategorii „Zawsze Obecny” nominowano 12 uczniów – statuetkę z rąk Pana Stefana Zatońskiego Przewodniczącego Rady Gminy Janów otrzymała Katarzyna Michalik. Warto wspomnieć, że przez cały czas  pobytu w gimnazjum miała 100 % frekwencję.
W kategorii „Animator Życia Szkolnego” nominowano 6 uczniów – statuetką, przekazaną przez Panią Joannę Haładyn Radną powiatu częstochowskiego, został uhonorowany Patryk Kołek.

W kategorii „ Najaktywniejszy Reprezentant Szkoły” nominowano 11 uczniów – statuetka w tej kategorii, wręczona przez Pana Henryka Srokosza Przewodniczącego Komisji do Spraw Oświaty, powędrowała do Miłosza Kiedrzyńskiego,

Do ostatniej statuetki dyrektora szkoły w kategorii „Najlepszy uczeń” nominowano 46 uczniów – kategorię tę wygrał i statuetkę z rąk Pani Joanny Ścigaj Wójta Gminy Janów otrzymał Łukasz Dors – z grupy gimnazjalistów oraz Miłosz Kiedrzyński – z grupy uczniów szkoły podstawowej.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali liczne pamiątki i  gratulacje od zaproszonych gości i władz gminy, które mieliśmy zaszczyt gościć w naszych progach.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy być świadkami tak wspaniałej uroczystości. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia. Raz jeszcze gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy  zaproszonym Gościom za obecność i okazaną życzliwość.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).