Środa, 18 lipca 2018r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

SUKCESY W CZELADZI.

Sierpień 06, 2017

5 sierpnia w Czeladzi reprezentacja Podkowy Janów startowała w Pucharze Lato 2017. Zawody odbyły się w biegach i nordic walking. Medalowe sukcesy rozpoczęła NIKOLA TREŚCIŃSKA zajmując drugie miejsce w biegu na dystansie 100 m. W kolejnym biegu na dystansie 400 m. drugie miejsce zajęła JULIA TREŚCIŃSKA, a MICHALINA KITA zajęła czwarte miejsce.Na dystansie 800 m. NATALIA KOLEK wywalczyła drugie miejsce.

Rywalizację w nordic walking na dystansie 5 km. wygrała w klasyfikacji open IRENA PĘKALA. W kategorii młodzieżowej wygrała JULIA GAŁĄZKA przed JULIĄ TREŚCIŃSKĄ i NATALIĄ KOLEK. Sukcesem zakończyła swój na występ JOANNA ĆWIAKOWSKA zajmując trzecie miejsce w swojej kategorii. Bardzo udany występ zanotował KACPER MIZGAŁA zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji open, a na trzeciej pozycji uplasował się ADAM KOLEK. W kategorii młodzieżowej drugie miejsce wywalczył MIŁOSZ KITA.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).