Czwartek, 22 listopada 2018r. | Imieniny: Cecylii, Wszemily, Stefana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Światowy Dzień Seniora

Październik 17, 2018

Dzisiaj, 17 października obchodzimy Światowy Dzień Seniora. Jest to doskonała okazja aby złożyć Wszystkim Seniorom Państwu jak najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Bądźcie radośni, odporni na zmartwienia i troski. Dbajcie o siebie. Dostrzegajcie piękno wokół siebie, cieszcie się drobiazgami i każdą chwilą.

Joanna Ścigaj
Wójt Gminy Janów

Stefan Zatoński
Przewodniczący Rady Gminy Janów

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).