Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Światowy Dzień Seniora

Październik 17, 2018

Dzisiaj, 17 października obchodzimy Światowy Dzień Seniora. Jest to doskonała okazja aby złożyć Wszystkim Seniorom Państwu jak najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Bądźcie radośni, odporni na zmartwienia i troski. Dbajcie o siebie. Dostrzegajcie piękno wokół siebie, cieszcie się drobiazgami i każdą chwilą.

Joanna Ścigaj
Wójt Gminy Janów

Stefan Zatoński
Przewodniczący Rady Gminy Janów

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).