Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Szkolenie dotyczące dofinansowania w ramach RPO

Listopad 16, 2018

Zapraszamy do udziału w szkoleniu przeznaczonym dla szkół, przedszkoli oraz jednostek gminnych, które planują przygotowywać projekty i pozyskiwać dotacje z funduszy publicznych, przede wszystkim z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020.

Szkolenie odbędzie się 22 listopada 2018 r.w Bistro Złota Jura w Złotym Potoku, ul. Kościuszki 21, o godz. 14.00. Prosimy o potwierdzenie przybycia  pod numerem tel. +48 660 574 307.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo jak poszukiwać dotacji na konkretne rodzaje działań, a także jak analizować potrzeby i cele Państwa jednostki pod kątem przygotowywania projektów. Przedstawione będą także kluczowe zasady wdrażania i rozliczania projektów oparte o doświadczenia kilkuset zrealizowanych projektów.

Spotkanie będzie także okazją do przekazania informacji dotyczących najbliższych konkursów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020,  w których mogą brać udział instytucje samorządowe, jak również organizacje pozarządowe.

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu pt.  „Organizacja i przeprowadzenie usług animacyjnych na rzecz potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 na terenie subregionu południowego i północnego województwa śląskiego”,

Udział jest bezpłatny, finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Aby skutecznie pozyskiwać środki finansowe ważnym jest aby zdefiniować potrzeby Państwa jednostki oraz opisać możliwy przyszły projekt co posłuży nam w pomocy w przygotowaniu projektu podczas spotkania jak również w późniejszym czasie.

Pomoc w przygotowaniu projektów mogą uzyskać Państwo u doradców pod numerami telefonów +48 660 574 307, +48 660 574 412 oraz adresem e-mail: biuro@kreatus.eu

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).