Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa
Pokaż menu

Szkoły otrzymały nowe laptopy

14 października, 2020
13 października 2020 r. Wójt Gminy Janów Edward Moskalik przekazał na ręce dyrektorów szkół podstawowych z terenu Gminy Janów laptopy zakupione w ramach programu operacyjnego Polska Cyfrowa.
 
Gmina Janów zakupiła 23 laptopy wraz z myszkami i słuchawkami za łączną kwotę 54 996,90 zł, które zostały w 100 % sfinansowane z projektu "Zdalna szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej ze środków UE z Programu Polska Cyfrowa 2014 - 2020.
 
4 laptopy odebrała Pani Sylwia Kaniewska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lgoczance,
6 laptopów odebrała Pani Małgorzata Matyas Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piasku,
6 laptopów odebrała Pani Lidia Stanior Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lusławicach oraz
7 laptopów odebrała Pani Agnieszka Roman Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Janowie.
 
To już druga seria laptopów przekazana dla szkół podstawowych w Naszej Gminie.
 
Mamy nadzieję, że będą doskonałą pomocą w nauce.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).