Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Szóste obrady Rady Gminy Janów

Luty 05, 2019

31 stycznia 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów odbyła się VI Sesja Rady Gminy. Po otwarciu sesji i powitaniu uczestników przez przewodniczącą Rady Ewę Ucieklak, stwierdzono prawomocność oraz przyjęto porządek obrad.

Zgodnie z porządkiem obrad Rada przyjęła protokoły z IV i V Sesji, a Wójt Gminy Janów – Edward Moskalik przedstawiał sprawozdanie z pierwszego miesiąca swojej pracy.
Następnie Radni podjęli uchwały w sprawie budżetu gminy na 2019 rok oraz w sprawie wieloletniej prognozy finansowej.

Sesja zakończyła się pytaniami, sugestiami, wolnymi wnioskami i dyskusjami na tematy różne.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).