Piątek, 15 stycznia 2021r. | Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora
Pokaż menu

Szukamy domu

23 listopada, 2020
Dwie urocze suczki poszukują domu. Zostały porzucone w lesie w okolicach miejscowości Śmiertny Dąb. Pieski są zabezpieczone awaryjnie w domu tymczasowym. Są bardzo grzeczne i ułożone, lgną do człowieka, zostały odrobaczone i odpchlone. Młodsza z nich jest w wieku ok. 3 miesięcy; starsza w wieku ok. 11/13 miesięcy, obie sunie urosną maksymalnie do kolan. Mogą zostać adoptowane razem lub osobno. Pokrywamy koszty sterylizacji i szczepień.
Szukamy dla nich najwspanialszego domu pod słońcem. Kontakt: 343278048 wew. 27 lub 506149133.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).