Wtorek, 16 stycznia 2018r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Szukamy właściciela

Grudzień 11, 2017

W miejscowości Złoty Potok błąka się od kilku dni pies widoczny na zdjęciu. Szukamy właściciela lub nowego domu dla niego. Koszt szczepienia i odrobaczenia w przypadku adopcji psa pokrywa Fundacja. Kontakt: 530769768.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).