Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Targi Koni w Skaryszewie

Luty 12, 2018

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie serdecznie zaprasza do udziału w wyjeździe seminaryjnym na Targi Koni do Skaryszewa koło Radomia. Targi odbędą się w poniedzialek, 19 lutego 2018 r. W ramach targów bedzie można: zobaczyć największy w Europie Ogólnopolski Pokaz Koni Hodowlanych oraz prezentacje wierzchowców i tematyczne wystawy, a także degustować smakołyki kuchni regionalnej. Zapisy do czwartku 15 lutaego 2018 r pod numerem telefonu: 515 275 894 lub 515 275 891

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).