Środa, 22 maja 2019r. | Imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
Pokaż menu

Trzecie obrady Rady Gminy Janów

Grudzień 05, 2018

5 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się III Sesja Rady Gminy Janów.

Po otwarciu sesji i powitaniu uczestników przez przewodniczącą Rady Ewę Ucieklak, stwierdzono prawomocność oraz przyjęto porządek obrad.

Radni jednogłośnie podjęli trzy uchwały:
- w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta za okres 11 kwartałów będącej podstawą do ustalenia podatku rolnego (cenę skupu obniżono);
- w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych na 2019 rok (przyjęto wysokość stawki z ubiegłego roku);
- w sprawie aneksu do Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2014-2023.

Sesja zakończyła się pytaniami, sugestiami oraz wolnymi wnioskami.

 

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).