Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Turniej tenisa stołowego w Zagórzu

Luty 11, 2018

W dniu 10 lutego 2018 roku odbył się turniej tenisa stołowego o puchar radnych gminy Janów w świetlicy wiejskiej w Zagórzu, gdzie na zaproszenie Pana Tomasza Szecówki przybyło wielu chętnych.

W kategorii szkół podstawowych zwycięzcą okazał się Bartosz Fiodrów, który wygrał wszystkie swoje pojedynki, drugie miejsce zajął Wiktor Gajda, a trzecie zajęła jedyna dziewczyna biorąca udział w zawodach Oliwia Kapica. W kategorii Open rywalizacja toczyła się pomiędzy pięcioma chłopakami, a zwycięzcą został Krystian Guła, który także wygrał wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął Bartek Sikora. Trzecie miejsce przypadło Dawidowi Pierzchale.

Zwycięzcy otrzymali wiele nagród m.in. puchary, dyplomy i vouchery do sklepu sportowego. Był już to 10 turniej organizowany przez Radnych: Przemysława Gazdę, Dawida Ossyrą i Tomasza Szczeówkę, a następny odbędzie się już w maju w Szkole Podstawowej w Lusławicach.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).