Czwartek, 18 października 2018r. | Imieniny: Juliana, Lukasza
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Turniej tenisa stołowego w Zagórzu

Luty 11, 2018

W dniu 10 lutego 2018 roku odbył się turniej tenisa stołowego o puchar radnych gminy Janów w świetlicy wiejskiej w Zagórzu, gdzie na zaproszenie Pana Tomasza Szecówki przybyło wielu chętnych.

W kategorii szkół podstawowych zwycięzcą okazał się Bartosz Fiodrów, który wygrał wszystkie swoje pojedynki, drugie miejsce zajął Wiktor Gajda, a trzecie zajęła jedyna dziewczyna biorąca udział w zawodach Oliwia Kapica. W kategorii Open rywalizacja toczyła się pomiędzy pięcioma chłopakami, a zwycięzcą został Krystian Guła, który także wygrał wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął Bartek Sikora. Trzecie miejsce przypadło Dawidowi Pierzchale.

Zwycięzcy otrzymali wiele nagród m.in. puchary, dyplomy i vouchery do sklepu sportowego. Był już to 10 turniej organizowany przez Radnych: Przemysława Gazdę, Dawida Ossyrą i Tomasza Szczeówkę, a następny odbędzie się już w maju w Szkole Podstawowej w Lusławicach.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Źródło: Urząd Gminy Janów