Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Umowa na budowę instalacji fotowoltaicznych podpisana

15 stycznia, 2021

W ramach projektu pn.: „Montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych w gminie Janów” w tym roku zostanie wybudowanych 66 jednostek instalacji fotowoltaicznych. Umowa została podpisana z Firmą Marwent II ze Świerklańca. Od poniedziałku 18.01.2021r. pracownicy tej firmy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym rozpoczną inwentaryzacje budynków u osób, które zakwalifikowały się do projektu. Następny etap to wykonanie indywidualnego dla każdego budynku mieszkalnego projektu i montaż instalacji fotowoltaicznych. Realizacja projektu powinna zakończyć się do dnia 31 maja 2021r.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).