Wtorek, 27 lipca 2021r. | Imieniny: Lilii, Julii, Natalii
Pokaż menu

Umowa na przebudowę drogi do Huciska podpisana!

26 października, 2020
22 października br. Lidia Piestrzyńska - Zastępca Wójta Gminy Janów, Małgorzata Laskowska - Skarbnik Gminy Janów oraz Kajetan Sowa Prezes Zarządu P.H.U. LARIX Sp. z o.o. podpisali umowę na realizację przebudowy drogi w Hucisku.
Na ten cel Gmina pozyskała środki finansowe z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych (FOGR) w kwocie 127 500,00 zł.
Koszt wykonania robót budowlanych to 449 649,26 zł.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).