Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

W dobrych zawodach startowli.

Czerwiec 19, 2018
17 czerwca w Złotym Potoku ze startem i metą przy boisku Orlik rozegrano piątą rundę Jurajskiego Pucharu Nordic Walking oraz Puchar Polski Osób Niewidomych i Niedowidzących.  Klub Kabex Podkowa  wywiązał się z organizacji zawodów wyśmienicie .  W sportowej rywalizacji reprezentanci gminy Janów też pokazali wysoką markę. Sygnał startu do rozgrywania dobrych zawodów z udziałem prawie 200 uczestników dał przyjaciel Klubu Adam Korczyński.
 
Wśród kobiet triumfowała Angelika Pietrzyk przed Agnieszką Sosnowską. Zmagania mężczyzn na 4 km. trasie wygrał Łukasz Dors przed Patrykiem Kołkiem i Grzegorzem Dorsem. Rywalizacji w poszczególnych kategoriach nasi reprezentanci kończyli z wynikami  dającymi miejsce na podium. Lista nasz osiągnięć wygląd imponująco.
 
Pierwsze miejsca w kategoriach:
- Jakub  Sobucki
 -Anna   Pękala
- Justyna Treścińska
- Wiktor Pękala
- Danuta Pala - Skrzypczyk
- Rafał Kozik
- Wiktor Wójcik
- Karol Stiller
- Irena Pękala
- Mariusz Reczulski
 
Drugie miejsca:
- Amelia Najgrodzka
- MichaL Kania
- Julia Gałązka
- Jakub Ucieklak
- Julia Treścińska
- Adam Kolek
- Joanna Ćwiakowska
 
Trzecie miejsca:
- Filip Tomzik
- Natalia Kołek
- Wiktor Tylkowski
- Mateusz Łyszczarz
- Leszek Treścniski
 

Klub Kabex Podkowa składa  podziękowania za pomoc w organizację zawodów pani dyrektor SOKiSu Annie Tarczyńskiej , przew. ZGJ Adamowi Markowskiemu, radnym Przemysławowi Gażdzie i Dawidowi Ossyrze oraz sołtysowi Złotego Potoka Jackowi Lampie. Słowa wdzięczności kierujemy dla OSP Janów i OSP Mstów za zabezpieczenie trasy.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).