Środa, 5 sierpnia 2020r. | Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana
Pokaż menu

Wakacyjny Konkurs Fotograficzny

09 lipca, 2020

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie zaprasza wszystkich zainteresowanych rolników do wzięcia udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym. Konkurs ogłoszony jest pod hasłem: „Dziecko to skarb – nie powierzam ciężkich prac" i polega na zrobieniu zdjęcia ukazującego jak dzieci z rodzicami mogą bezpiecznie i kreatywnie spędzać wakacje w gospodarstwie rolnym. Ideą konkursu jest utrwalenie wśród rolników „Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat" dostępnego na stronie internetowej: www.krus.gov.pl.

Rolniku!

1. Pokaż dziecku jak można spędzać wakacje w gospodarstwie,
2. zrób kreatywne zdjęcie,
3. wyślij do nas...
4. ...i wygraj atrakcyjne nagrody!

Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2020 r.

Regulamin i wszelkie informacje: Roksana Kmiecik: roksana.kmiecik@krus.gov.pl; 34 378 85 19.

Przechwytywanie.PNG

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Regulamin konkursu fotograficznego docx 18,26 KB Pobierz
zał 1 formularz i zgoda na przetwarzanie danych os. i wizerunku uczestnika.docx docx 15,39 KB Pobierz
zał 2 zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku docx 14,42 KB Pobierz
zał 3 zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku dziecka docx 14,56 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).