Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Ważna informacja dla pancjentów Ośrodka Zdrowia w Janowie

Styczeń 28, 2019

W celu usprawnienia wizyt i skrócenia czasu oczekiwania pacjentów Ośrodka Zdrowia w Janowie, na wniosek lekarzy od 1 lutego 2019 pacjenci zgłaszający się po południu będą rejestrowani do lekarza z określeniem godziny wizyty. Osoby uprawnione nadal będą przyjmowane poza kolejnością.

Rejestracja odbywać się będzie jak dotychczas, osobiście w Ośrodku lub telefonicznie od godz. 9.00. Podczas rejestracji pacjenci otrzymają informację z przybliżoną godziną swojej wizyty.
W celu dopełnienia obowiązków związanych z rejestracją bardzo prosimy o zgłaszanie się pacjentów do Rejestracji nieco wcześniej. Spóźnieni pacjenci będą przyjmowani na końcu kolejki.

Ostateczną decyzję o kolejności przyjęcia podejmuje zawsze lekarz zależnie od pilności przypadku. Pacjentów po powtórzenie leków i osoby niepracujące prosimy o zgłaszanie się, jeśli to możliwe, w godzinach dopołudniowych co pozwoli na zwiększenie dostępności lekarza po południu dla osób pracujących. Przypominamy, że umawianie wizyt domowych odbywa się do godz. 14.00.

O ewentualnej odmowie przyjęcia pacjenta w danym dniu decyduje wyłącznie lekarz.
W przypadku nadmiernej ilości pacjentów, osoby wymagające wizyty w tym samym dniu mogą się zgłaszać po godz. 18.00 do Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej w Olsztynie i Koniecpolu.

Mamy nadzieję, ze wprowadzona zmiana będzie udogodnieniem dla naszych pacjentów i spotka się z ich aprobatą. Bardzo prosimy naszych pacjentów o opinie w tej sprawie.

Dyrektor SP ZOZ Gminy Janów

Jarosław Pojda

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).