Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Wielka Niepodległa 1918-2018 w muzyce

Czerwiec 12, 2018

Muzeum Regionalne im. Z. Krasińskiego w Złotym Potoku zaprasza w niedzielę 17 czerwca br. o godzinie 17.00 na wieczornicę niepodległościową Wielka Niepodległa 1918-2018 w muzyce.

W programie:
Czar Niepodległościowy w pieśniach patriotycznych - Zespół Folklorystyczny Janowianie
Pieśni legionowe i ułańskie - Adam Marczyk - akordeon
Refleksje muzyzne przy kawiarnianych stolikach

Wydarzenie pod patronatem Joanny Ścigaj Wójta Gminy Janów  
Organizatorzy: Złotopotockie Muzeum i Janowska Biblioteka

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).