Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Janowie

10 stycznia, 2020

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Janowie serdecznie zaprasza na wspólne Noworoczne śpiewanie i pomaganie.

Już w najbliższą niedzielę w sali bankietowej Jura Park w Janowie (przy OSP) można będzie obejrzeć ciekawe występy, wylicytować wspaniałe vouchery oraz zakupić ciekawe rzeczy w sklepiku.

Na pyszna kawę, herbatę i oczywiście ciasto zapraszają rodzice i grono pedagogiczne ze szkół podstawowych z naszej Gminy.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ZAPRASZAMY!!!!

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).