Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Wnioski w sprawie 500+

19 stycznia, 2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie informuje, iż wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego (500+) na nowy okres świadczeniowy 2021/2022 będą przyjmowane w formie papierowej od 1 kwietnia 2021 roku.

Od 1 lutego 2021 roku wnioski można złożyć drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy Emp@tia, PUE ZUS oraz bankowości elektronicznej. W związku z obecną sytuacją epidemiczną zachęcamy do składania wniosków o świadczenie wychowawcze (500+) drogą elektroniczną m.in. poprzez łatwo dostępną bankowość internetową, co ograniczy kontakty osobiste i usprawni proces rozpatrywania wniosków.

Złożenie kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku do 30 kwietnia 2021 r. daje gwarancję ciągłości otrzymywania świadczenia 500+, co oznacza, że przyznanie świadczenia oraz jego wypłata nastąpi do 30 czerwca tego roku.

Sporządziła: Monika Adamowska

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).