Wtorek, 20 października 2020r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu

Wrześniowe sukcesy Kabex Podkowy

21 września, 2020

Zawodnicy Kabex Podkowa Janów  odnotowali w ostatnim czasie kilka znaczących sukcesów. 6 i 16 września w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Województwa i Makroregionu Śląskiego w Lekkiej  Atletyce. Złoty medal w chodzie  na dystansie 5 km. wywalczył Wiktor Pękala, a Natalia Kołek i Jakub Wojdyła zdobyli brązowe medale.

13 września w Kłobucku odbył się Ogólnopolski Bieg im. Jana Długosza. Nasi młodzi biegacze też postarali się o sukcesy. Bieg na dystansie 1km. wygrał wśród chłopców Jakub Sobucki, a Anna Pękala wśród dziewcząt była druga. W biegu na 400 Ola Pękala zajęła trzecie miejsce, a Dawid Mizgała szóste. 20 września w Parzymiechach w ramach 42 Biegu Im. Tomasza Hopffera zawodnicy Kabex Podkowa w zawodach nordic wal king ukończyli zawody indywidualnym zwycięstwem Łukasza Dorsa, na drugim miejscu uplasowali się Natalia Kołek i Grzegorz Dors, trzecie miejsce zajęła Julia Treścińska, a czwarte Adam Kołek. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła ekipa Kabex Podkowa Janów.

Tekst i zdjęcia: Kabex Podkowa Janów

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).