Poniedziałek, 13 lipca 2020r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Wsparcie dla Gminy Janów

29 czerwca, 2020

26 czerwca z rąk Pani Poseł Lidii Burzyńskiej Wójt Gminy Janów Edward Moskalik odebrał dla Gminy Janów bon inwestycyjny na kwotę 1 307 139zł. Środki pochodzą z Funduszu Inwestycji Samorządowych tzw. tarczy inwestycyjnej na dotacje dla JST, a wsparcie jest bezzwrotne. Dzięki temu wszystkie zaplanowane na ten rok w Gminie Janów inwestycje zostaną zrealizowane.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).