Poniedziałek, 23 kwietnia 2018r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Wygrali w V Biegu Żareckich Ścieżek

Kwiecień 15, 2018

15 kwietnia w Żarkach Leśniowie odbył się V Bieg Żareckich Ścieżek z ponad 300 osobową ilością startujących. Bardzo wyraziście zaprezentowali się zawodnicy Kabex Podkowa. Wyjątkowo trudna, górzysta 10 km. trasa była doskonałym miejscem do pokazania wysokiej formyzawod ników trenera Grzegorza Dorsa.

Zawody wśród kobiet wygrała Justyna Treścińska, na drugiej pozycji marsz ukończyła Danuta Pala-Skrzypczyk, a Julia Treścińska zajęła szóste miejsce. Męski wyścig w wielkim stylu zdominowali juniorzy mijając linię mety na trzech pierwszych pozycjach. Wygrał Łukasz Dors, drugie miejsce zajął Patryk Kołek, a trzecie Kacper Mizgała. W kategorii 40+ zwyciężył Grzegorz Dors, drugi był Mariusz Reczulski, a piąty Adam Kołek.

tekst i zjęcia: LKS KABEX PODKOWA JANÓW

Źródło: Urząd Gminy Janów