Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Wyniki II tury wyników wyborów na Wójta Gminy Janów

Listopad 05, 2018

Na terenie gminy Janów odbyła się II tura wyborów na Wójta Gminy Janów. Łącznie uprawnionych do głosowania na było 4 902 osoby. W głosowaniu wzięło udział 2703 osoby. Frekwencja wyniosła 55,14 %. W wyniku wyborów na Wójta Gminy Janów mieszkańcy gminy Janów wybrali Pana Edwarda Moskalika, który uzyskał 1527 głosy. Pani Joanna Ścigaj otrzymała 1151.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
protokol.pdf pdf 64,02 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).