Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Wyróżnienie w konkursie „Życie na wsi”

20 listopada, 2020

Organizatorem konkursu był Urząd Statystyczny w Katowicach. Konkurs adresowany był do placówek wychowania przedszkolnego działających na terenie naszego województwa. Celem konkursu była promocja statystyki publicznej, a w szczególności trwającego Powszechnego Spisu Rolnego 2020 r., poszerzenie wiedzy na temat rolnictwa, a także rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci, zachęcanie  ich do twórczego działania na miarę swoich możliwości i umiejętności.  Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem było ,,Życie na Wsi‘’ wykonanej wybraną przez dzieci techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów przyrodniczych. W konkursie wzięło udział czworo dzieci z naszego przedszkola. Na ręce organizatorów przesłano prace wykonane rozmaitymi technikami, często innowacyjnymi z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Wszystkie nasze przesłane prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasłużyli na pochwałę, uznanie i wyróżnienie w konkursie. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, dyplom z gratulacjami i podziękowaniami. Pozostałe dzieci przedszkolne również dostały upominki, z czego były bardzo zadowolone.

Dyplom w załączniku.

 

Informację i zdjęcia zamieściła: A. Kozieł

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Dyplom pdf 662,75 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).