Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

X Edycji Konkursu „Marka śląskie”.

Wrzesień 09, 2019

W dniu 7 września odbyła się 25 Gala Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej w Gliwicach, podczas której wręczone zostały nagrody w X Edycji Konkursu „Marka śląskie”. Gmina Janów, była nominowana do Nagrody w 4 kategoriach:

1. Dziedzictwo Kulturowe Regionu -miejscowość Złoty Potok,
2. Sport - Klub Sportowy Złoty Potok
3. Turystyka i Rekreacja - Gmina Janów za Tworzenie Szlaków Turystycznych Złotego Potoku, w tym Szlaku Poezji i Legend,
4. Osobowość Roku - Ireneusz Bartkowiak.

Informację przygotowała: Agnieszka Kuta-Janikowska

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).