Niedziela, 9 sierpnia 2020r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

„Z ZIMĄ NA TY”

09 stycznia, 2020
Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy, będącej podsumowaniem corocznego pleneru w Złotym Potoku. Od wielu już lat artyści zrzeszeni w Częstochowskim Stowarzyszeniu Plastyków im. Jerzego Dudy Gracza, zainspirowani urodą złotopotockiego pejzażu, tworzą tutaj swoje prace. Tradycyjnie już zatrzymują się w gościnnych progach Internatu Zespołu Szkół im. Władysława Szafera, a premierową ekspozycję nowo powstałych dzieł prezentują w janowskiej Galerii po Schodkach.
Stowarzyszenie w przyszłym roku obchodzić będzie 40-lecie swojej działalności, ma na swoim koncie niezliczoną ilość wystaw, a wielu jego członków odniosło indywidualne sukcesy artystyczne.
Wraz z Panią Prezes Ewą Powroźnik zachęcamy wszystkich Państwa do obecności na naszym wydarzeniu. Będzie to okazja do spotkania i rozmów z artystami, miłego rozpoczęcia weekendu. Wstęp wolny. Do zobaczenia!

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).