Sobota, 20 października 2018r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zaginął pies rasa kundel w Złotym Potoku

Listopad 07, 2017

Witam dnia 04 listopada 2017 zaginął pies rasa kundel w Złotym Potoku na głównym parkingu kolo parku liniowego Hotel Kmicic wabi sie Zuzia lat 12 kolor brązowy z białym krawatem pies ma wzrost okolo 40cm Pilnie proszę o kontakt 516679944 dla znalazcy nagroda Rodzina bardzo tęskni za pieskiem

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).