Piątek, 14 grudnia 2018r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zaginął pies rasy Karelski Pies Na Niedźwiedzie

Listopad 20, 2017

W sobotę w godzinach południowych w Ostrężniku zaginął pies rasy Karelski Pies Na Niedźwiedzie. Zwierzę jest umaszczenia czarnego ma białą krawatkę pod szyją i białe plamki na łapach. Na obroży pies ma zapisany numer telefonu do właściciela. Wszystkie osoby, które widziały pasa w okolicach Janowa, Złotego Potoku, Siedlca są proszone o pilny kontakt z Urzędem Gminy Janów tel. 34 3278048.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).