Poniedziałek, 18 stycznia 2021r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie przygotowanej przez Rybacką Lokalną Grupę Działania „Jurajska Ryba” oraz Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury

11 stycznia, 2021
Drodzy Mieszkańcy i Sympatycy partnerskich gmin RLGD Jurajska Ryba oraz Stowarzyszenia Partnerstwa Północnej Jury!
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.
 
Serdecznie prosimy o uzupełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem jak niżej 
 
Ankieta będzie aktywna tylko do 20 stycznia b.r.
 
Celem ankiety jest zebranie Państwa cennych uwag dotyczących potrzeb lokalnych społeczności w kontekście kolejnego okresu programowania. Państwa głos jest niezwykle ważny i cenny! Prosimy o poświęceniu kilku minut, które mogą mieć wpływ na kształtowanie najbliższej przyszłości programowej RLGD Jurajska Ryba oraz Stowarzyszenia PPJ!

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).