Piątek, 24 września 2021r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zapraszamy na IV Jurajskie Zawody Balonowe

12 lipca, 2021

Nad jurajskimi gminami Olsztyn i Janów już po raz czwarty będzie można podziwiać niezwykłe balonowe widowisko.

Już w najbliższy weekend Gminy Janów i Olsztyn będą gospodarzami IV Jurajskich Zawodów Balonowych, w ramach których odbędzie się Balonowy Puchar Polski. Współorganizatorem jest Aeroklub Śląski.

– Zawody rozegrane w poprzednich latach okazały się ogromnym sukcesem medialnym i przyciągnęły rzesze publiczności. Trudno wyobrazić sobie lepszą promocję dla naszych gmin. – komentują włodarze Janowa i Olsztyna.

IV Jurajskie Zawody Balonowe będą widowiskowym sposobem upamiętnienia 100-lecie Powstań Śląskich. Wydarzenie współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Schowek-1.jpg

logo 100.jpg

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).