Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Zapraszamy na plac zabaw w Janowie

Październik 17, 2018

Przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Janowie funkcjonuje nowy plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią.

Na placu zamontowano urządzenia przeznaczone do różnych form zabawy. Największym urządzeniem jest zestaw ze zjeżdżalnią z dodatkowym modułem do kreatywnej zabawy np. w sklepik, koło fortuny, kółko i krzyżyk. Jest także huśtawka wagowa, piaskownica z siedziskami, podwójna huśtawka i bujak – konik.

Nawierzchnia, na której zlokalizowane są urządzenia jest wykonana z syntetycznych płyt gumowych, amortyzujących upadek dziecka z wysokości.
Jest także ławka parkowa i kosze na odpady.

Koszt w wysokości 103 tys. zł w całości sfinansowano z dotacji pozyskanej w konkursie zrealizowanym przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

mk

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).