Czwartek, 9 lipca 2020r. | Imieniny: Lukrecji, Weroniki, Zenona
Pokaż menu

Zapraszamy na wybory – możemy otrzymać nowy wóz strażacki!‼️

20 czerwca, 2020
Zapraszamy na wybory - możemy otrzymać nowy wóz strażacki!‼️

„Bitwa o wozy” – MSWiA sfinansuje wóz strażacki dla jednej gminy, do 20 tys. mieszkańców, z każdego województwa, która podczas pierwszej tury wyborów, będzie miała największą frekwencję.
 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).