Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Zapraszamy na wystawę „Wrześniowym szlakiem 7 Dywizji Piechoty. BITWA POD JANOWEM 1939r.”

14 września, 2020

Zapraszamy do zwiedzania wystawy "Wrześniowym szlakiem 7 Dywizji Piechoty. BITWA POD JANOWEM 1939r." w Muzeum Regionalne im. Zygmunta Krasińskiego w Złotym Potoku

Dla mieszkańców Gminy Janów mamy darmowe Bilety okolicznościowe, które można zrealizować w każdy wtorek w godzinach od 9.00 do 17.00

Bilety można odebrać w Urzędzie Gminy Janów w pok. nr 17 lub w Gminnej Bibliotece Publicznej w Janowie oraz w filiach w Żurawiu i Lgoczance.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).