Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie

Czerwiec 14, 2018

Wójt Gminy Janów zaprasza mieszkańców na pierwsze spotkanie dialogowe poświęcone „Kierunkom rozwoju edukacji w Gminie Janów w myśleniu o Uczniu XXI wieku” – w ramach projektu „VULCAN kompetencji w ŚLĄSKICH samorządach” realizowanego z Programu Operacyjnego – Priorytet II – Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji – Działanie 2.1. Wysoka jakość systemu oświaty - Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt jest nadzorowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Spotkanie odbędzie się w dniu 19 czerwca 2018r. (wtorek) o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).