Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Złote Gody

Wrzesień 19, 2018

Osiem par małżeńskich z terenu gminy Janów zostało odznaczonych Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczenia medalami w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej 18 września 2018r dokonała Joanna Ścigaj - Wójt Gminy Janów.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.
Dostojnym Jubilatom wręczono także pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty. Nie zabrakło również symbolicznego toastu.

W uroczystości uczestniczyli przewodniczący Rady Gminy - Stefan Zatoński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Tomasz Grela.

Złote Gody obchodzili Państwo: Grażyna i Ireneusz Ceglarek, Mieczysława i Mieczysław Kłosowscy, Zofia i Stanisław Maligłówka, Teresa i Tadeusz Mierzwiak, Natalia i Piotr Milka, Irena i Zdzisław Podsiedlik, Danuta i Stefan Pustelnik, Anna i Jerzy Urbańczyk.

Ta wspaniała rocznica to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. Niech ten jubileusz i następne będą przykładem dla przyszłych pokoleń. 

zlote_gody_2017.JPG

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).