Poniedziałek, 18 lutego 2019r. | Imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana
Pokaż menu

Zmiana miejsca organizacji zawodów strażackich

Sierpień 08, 2018

Informujemy, że Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Janów, zaplanowane na sobotę, 11 sierpnia br. o godz. 15.00, na złotopotockich błoniach zostały przeniesione na boisko w Lgoczance. Termin i godzina pozostaje bez zmian.

W zawodach mogą brać udział druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Janów. Druhowie będą rywalizować w sztafecie z przeszkodami i w ćwiczeniach bojowych.

Organizowanie zawodów ma na celu w szczególności: mobilizowanie do intensywnego szkolenia pożarniczego, ocenę dotychczasowego wyszkolenia, popularyzowanie zagadnień ochrony przeciwpożarowej wśród społeczeństwa, zdobywanie doświadczenia do startu
w zawodach wyższego szczebla, a także integrowanie strażaków z jednostek reprezentujących poszczególne miejscowości w gminie.

Zapraszają: Joanna Ścigaj - Wójt Gminy Janów oraz Zarząd Gminny OSP w Janowie.
 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).