Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Zmiana nr rachunku opłat za gospodarowanie odpadami

Wrzesień 09, 2019

Informujemy, że od dnia 6 września 2019 roku opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wpłacać na nowy numer rachunku bankowego:

Gmina Janów
ul. Częstochowska 1
54 8591 0007 5330 0925 0228 0083
Krakowski Bank Spółdzielczy
Filia Janów

UWAGA!

Mieszkańcy, którzy otrzymali odcinki wpłat mogą dokonywać płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi do końca 2019 roku na wskazany w nich rachunek bankowy.

Obowiązek wyodrębnienia rachunku bankowego dla wpłat za gospodarowania odpadami komunalnymi wynika z art.6r ustawy z dnia 19 lipca 2019r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2019 poz. 1579)

Informacje przygotowała: Aleksandra Wojdyła

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).