Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zmiany w płatnościach bezpośrednich

Luty 14, 2018

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie serdecznie zaprasza na szkolenie informacyjne, na którym zostaną omówione zmiany w płatnościach bezpośrednich w 2018 roku. Spotkanie odbędzie się, 21 lutego 2018 roku o godzinie 10:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).