Sobota, 22 września 2018r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Znaleziono psa

Październik 11, 2017

W dniu 10 października w miejscowości Złoty Potok znaleziono czarnego owczarka niemieckiego. Właściciel proszony jest o kontakt pod nr tel. 508-040-195. Szukamy dla niego domu jeśli nie znajdzie się dotychczasowy opiekun. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej w ramach której pies zostanie bezpłatnie zaszczepiony i zachipowany. Pies jest bardzo łagodny, lgnie do dzieci, zadbany oraz bez problemu jeździ w samochodzie. Prawdopodobnie mieszkał w domu, jest grzeczny i zna podstawowe komendy.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).