Niedziela, 5 kwietnia 2020r. | Imieniny: Ireny, Wincentego
Pokaż menu

INFORMACJA DOTYCZĄCA UDZIELANIA PORAD LEKARSKICH

23 marca, 2020

W związku z podjętymi działaniami związanymi z rozprzestrzenieniem się koronawirusa, od dnia 23.03.2020r. następuje zmiana pracy Ośrodka Zdrowia w Kamienicy Polskiej, ul. Konopnickiej 12. Uzyskanie porady u lekarza możliwe jest tylko po telefonicznej rozmowie z dyżurnym lekarzem. W czasie teleporady można uzyskać niezbędne informacje oraz ewentualnie potrzebne dokumenty drogą elektroniczną (e-recepta, e-zwolnienia i inne) - tel. 34 3273 263.

 

 

 

 

 

Od 23.03.2020r. zostają zamknięte przychodnie:

- Przychodnia Lekarska „KAMPOLMED” przy ul. Konopnickiej 370;

 

- Przychodnia Specjalistyczna Optimax-Fenig przy ul. Konopnickiej 370.

(Możliwe jest tylko udzielenie teleporady przez lekarza – tel. 34 3273 131).

 

 

Czynne będzie laboratorium w budynku przychodni przy ul. Konopnickiej 370.

 

Dalsze ograniczenie kontaktów międzyludzkich i pozostawanie w warunkach domowych daje szansę na ograniczenie i wygaszenie epidemii.

 

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).