Niedziela, 5 kwietnia 2020r. | Imieniny: Ireny, Wincentego
Pokaż menu

KOMUNIKAT

23 marca, 2020

Uprzejmie informuję, iż Minister Edukacji Narodowej wydał rozporządzenia na mocy, których wydłużył do 10 kwietnia 2020r. okres zawieszenia zajęć w szkołach i przedszkolach na terenie całego kraju.

 

Jednocześnie wprowadził od 25 marca 2020r. obowiązek prowadzenia przez te placówki zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 

Podjęte działania są związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa COVID-19.

 

 

                                                                                                                           Wójt Gminy

                                                                                                                           Adam Tajber

 

 

 

Załączniki (do pobrania):
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).