Środa, 5 sierpnia 2020r. | Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana
Pokaż menu

Konkurs Fotograficzny pod hasłem:„Dziecko to skarb-nie powierzam ciężkich prac”

10 lipca, 2020

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie zaprasza wszystkich zainteresowanych rolników do wzięcia udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym.

Konkurs ogłoszony jest pod hasłem:„Dziecko to skarb-nie powierzam ciężkich prac"

i polega na zrobieni zdjęcia ukazującego jak dzieci z rodzicami mogą bezpiecznie

i kreatywnie spędzać wakacje w gospodarstwie rolnym. Ideą konkursu jest utrwalenie wśród rolników „Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat" dostępnego na stronie internetowej: www.krus.gov.pl

Rolniku!

1. Pokaż dziecku, jak można spędzać wakacje w gospodarstwie,

2. zrób kreatywne zdjęcie,

3. wyślij do nas…

4 i wygraj atrakcyjne nagrody!

Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2020r.

Regulamin i wszelkie informacje: Roksana Kmiecik: roksana.kmiecik@krus.gov.pl; 34 378 85 19.

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).