Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Muzeum Regionalne w Kamienicy Polskiej zaprasza na cykliczne spotkania osób, zainteresowanych historią naszego regionu

23 listopada, 2019

W dnia 26 listopada 2019r. o godz.17:00 gościem spotkania będzie Pan Roman Sitkowski, autor dwutomowej monografii Rakowa, który opowie o dokumentowaniu historii Rakowa, o związku Rakowa z Kamienicą Polską i pracy nad książką - przygotowaną do druku w Ośrodku Dokumentacji Dziejów Częstochowy.

Serdecznie zapraszamy!
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).