Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Narodowe Święto Niepodległości

Listopad 06, 2017

Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz Wójt Gminy Kamienica Polska zapraszają Mieszkańców Gminy na uroczystość Narodowego Święta Niepodległości.

Porządek uroczystości:

 
10 listopada 2017r.:

godz. 12:00 - Uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta NIepodległości w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej

 
12 listopada 2017r.:

godz. 10:15 - Złożenie kwaitów pod pomnikeim walki i Męczeństwa w Kamienicy Polskiej

godz. 11:00 - Msza Św. za Ojczyznę w Kościele Parafialnym w Kamienicy Polskiej

 

Treść informacji: tutaj




Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).