Wtorek, 26 maja 2020r. | Imieniny: Filipa, Pauliny
Pokaż menu

Obchody Dnia Seniora

09 października, 2019

Dzień Seniora to święto ludzi, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia.

W dniu 6 października 2019r. Seniorzy z Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Kamienicy Polskiej obchodzili swoje święto w ośrodku Leśna Radość w Jastrzębiu.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych Gości przez Przewodniczącą Koła Panią Grażynę Pszczółkowską.

W uroczystości udział wzięli: Senator RP Ryszard Majer, Przewodnicząca Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Częstochowie Irena Pianka, Wójt Gminy Kamienica Polska Adam Tajber z małżonką, Radny Powiatu Częstochowskiego Andrzej Goldsztajn z małżonką, Radny Rady Gminy Kamienica Polska Artur Furmański, Dyrektor GOKSiR w Kamienicy Polskiej Szymon Kuśnierczyk oraz Prezes OSP Kamienica Polska Ewa Ziora.

Wręczono podziękowania i kwiaty osobom, które zasłużyły się środowisku seniorów w naszej gminie.

Po części oficjalnej, nadszedł czas na wspólną zabawę.

Uczestnicy spotkania w miłej atmosferze spędzili czas i pokazali, że najważniejsza jest radość i pogoda ducha, które sprawiają, że wiek staje się mało istotny.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).