Czwartek, 28 maja 2020r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października, 2019

14 października 2019r. w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

W wydarzeniu udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej im. H Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej i Liceum Ogólnokształcącego w Kamienicy Polskiej, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele samorządu.

Życzenia i słowa uznania za pracę na rzecz dzieci i młodzieży skierowali do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz emerytowanych pracowników oświaty Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza Magdalena Muchla, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Iwona Choła oraz Wójt Gminy Kamienica Polska Adam Tajber i Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Nowowiejski.

Wręczone zostały nagrody dla nauczycieli za szczególne osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze.

Program uświetnił występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienica Polska.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).