Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

Odznaka honorowa Primus in Agendo dla p. Grażyny Pszczółkowskiej

21 września, 2021
Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Osiny - Remiza OSP - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Odznaka honorowa Primus in Agendo dla p. Grażyny Pszczółkowskiej

Podczas uroczystości z okazji Dnia Seniora z rąk Senatora Rzeczypospolitej Polskiej p. Ryszarda Majera odznaczono Prezes Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kamienicy Polskiej p. Grażynę Pszczółkowską odznaką honorową Primus in Agendo przyznaną przez Minister Bożenę Borys-Szopa z gratulacjami i podziękowaniem za działalność społeczną, a także aktywną i pełną zaangażowania postawę w podejmowanych działaniach.

Odznaka jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem, przyznawanym zarówno osobom fizycznym, organizacjom jak i instytucjom, za szczególne działania lub zasługi, które przyczyniają się do osiągnięć i rozwoju spraw należących do zakresu merytorycznej działalności ministra właściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).