Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

Ograniczenia związane z poruszaniem się poza domem

25 marca, 2020
W związku z wydanym Rozporządzeniem przez Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku zostały wprowadzone nowe zasady bezpieczeństwa na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się.

Zakaz obowiązuje od 25 marca 2020r. do dnia 11 kwietnia 2020r.                                                              

Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy, załatwienia niezbędnych, codziennych potrzeb takich jak zakupy jedzenia, lekarstw, czy opieki nad bliskimi. Pieszo jednocześnie mogą poruszać się dwie osoby w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od siebie.

 

 

 

 

 

Załącznik:

- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020r.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).