Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Rajd Rowerowy – Pożegnanie lata

02 września, 2020

W dniu 30 sierpnia 2020 r odbył się Rajd Rowerowy na pożegnanie lata, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy Polskiej oraz Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej.

Miłośnicy jazdy na rowerze przemierzyli trasę, która przebiegała przez kilka miejscowości Gmin Kamienica Polska i Poczesna.

Rajd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Pomimo, że długość trasy liczyła ok. 33 km, nie zabrakło najmłodszych wielbicieli dwóch kółek.

Oprócz przejazdu zaplanowaną trasą przez spokojną okolicę uczestnicy mieli możliwość wysłuchania ciekawych wiadomości od przewodnika, pasjonata historii regionu i roweru Pana Marka Morzyka.

Doskonała pogoda i interesująca trasa sprawiły, że czas szybko minął i wszyscy uczestnicy rajdu dotarli do mety startu - GOKSiR w Kamienicy Polskiej, gdzie na wszystkich czekał poczęstunek.

Uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za aktywne spędzenie wolnego czasu.

 

Galeria zdjęć
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).